O nás

Již od roku 1945 patříme mezi významné české výrobce elektrotechnického spojovacího materiálu

Bylo založeno 18. 8. 1945. Původní záměr, vytvořit elektromontážní závod byl krátce po založení rozšířen na vybudování výrobní organizace. Od roku 1948 se začíná rozvíjet výrobní program řadových svorek, který se postupně stal nosným programem a družstvo získalo dominantní postavení v tehdejším Československu.

V roce 1992 dochází k transformaci družstva na družstvo vlastníků. V nových podmínkách se vytváří nová koncepce podnikání a inovace jak stávajícího výrobního programu, tak vývoj nových výrobků.

Družstvo je ryze českou firmou, 100% vlastníky jsou členové družstva. Výrobní a technické zázemí umožňuje reagovat na požadavky trhu. Disponuje vlastní vývojovou a konstrukční základnou, technickou přípravou výroby, nástrojárnou a vývojovou dílnou.

Investice v posledních letech byly směřovány do obnovy a modernizace výrobních zařízení. Nejvýznamnějším přínosem kvalitativních změn elektrotechnického sortimentu byla výstavba nové galvanovny umožňující provádět povrchové úpravy kovů na moderní, automatické lince. Družstvo má výrobní technologie pro lisování plastů a kovů, šroubárnu (výroba šroubů tvářením a třískovým obráběním).

Výroba elektrotechnického spojovacího materiálu tvoří hlavní výrobní program. Zbývající kapacity jsou využívány pro výrobní zakázky a služby pro jiné organizace z České republiky i ze zahraničí. Orientace na zákazníka ve všech směrech a marketingové myšlení je hlavním cílem všech zaměstnanců.

Kontakty
Chcete se stát naším obchodním partnerem a prodávat naše produkty? Ozvěte se nám.